ID e Pronës : 12632

Me Qira 350€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra Diellit,(Te standardi), me sipërfaqe 90m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor, ka ashensor,  Komplet e mobiluar. Me Garazh

Çmimi: 350€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme