ID e Pronës : 11534

Me Qira 350€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (afër Sllovenia Sport) me sipërfaqe 90m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka  vetëm kuzhinën të montuar.

Çmimi: 350€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme