ID e Pronës : 13115

Me Qira 350€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Rrugen C), me sipërfaqe 92m2, kati 8-të.(me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz,  banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, ka ashensor. Me mobilie te reja, e pa banushme me pare.

Çmimi: 350€. I Negocjushem,

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme