ID e Pronës : 9318

Me Qira 180€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër Sh.F. Mihail Grameno, mbrapa Mure Besit) me sipërfaqe 95m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka ashenosorë. Leshohët pa mobilie.

Çmimi: 180€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme