ID e Pronës : 4823

Me Qira 280€ - Banesa
97 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (të Parku i qytetit, Përball Albit), me sipërfaqe 97m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjunit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka Parking rrugor.

 

Çmimi: 280€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme