ID e Pronës : 4571

Me Qira 300€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Mbrapa teatrit Dodona), me sipërfaqe 70m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz banjo ballkon dhe korridor.

 

Çmimi:300€.

044443349
049701212
038248165
Pëlqeni faqën tonë të FACEBOOK-ut, për të parë më shumë oferta: https://m.facebook.com/kosovaimmobilien1/

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme