ID e Pronës : 8433

Me Qira 400€  
100 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen Universitare (afër Universitetit Teknik ), me sipërfaqe 100m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, leshohet komplet e mobiluar.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 400€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme