ID e Pronës : 9042

Me Qira 300€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Kalabri (afër kullave të Arabve, te maksi, Obketi Nartel) me sipërfaqe 100m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. ka lift në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme