ID e Pronës : 5804

Me Qira 450€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qendër  (Te Swiss Diamand), me sipërfaqe 65m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Banesa leshohet për zyre, për Ordinanc dhe veprimtari te ndryshme. Banesa ka nxemje qendrore, ujë 24H.

 

 

Çmimi:450€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme