ID e Pronës : 7607

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen Mati 1 (Te rruga B, te Maxi, ndërtim i Inxhinjeringut,), me sipërfaqe 75m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e përshtatshme për zyre, ordinanc dhe veprimtari të ndryshme. Lëshohet e pa mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 250€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme