ID e Pronës : 5866

Me Qira 250€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afer Super Vives), me sipërfaqe 75m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar.

 

Çmimi: 250€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme