ID e Pronës : 8377

Me Qira 250€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen Mati 1 (Te Sarajeva Grill, afër Abi Tatlasis), me sipërfaqe 75m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, leshohet komplet e mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 250€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme