ID e Pronës : 5475

Me Qira 300€ - Banesa
75 m2 Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Të Xhamia e Llapit), me sipërfaqe 75m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e Mobiluar.

 

Çmimi: 300€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme