ID e Pronës : 9455

Me Qira 230€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen e Spitalit (afër Shkollës Pavarsia, afër Furrës Diellza), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, teras e madhe dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar.

Çmimi: 230€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme