ID e Pronës : 8001

Me Qira 250€  
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 3 dhomshe, 80m2, kati i 2-të ne lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, mbrapa Ambullantes). Banesa ka kete renditje: sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, me nxemje qëndrore ka ujë 24H, ka parking rrugor.

Çmimi: 250 €.

+383/44 443349(VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme