ID e Pronës : 9065

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (afër Hotel Siriusit, te Sllovenia Sport) me sipërfaqe 80m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. ka lift në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme