ID e Pronës : 5143

Me Qira 250€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Top Hane (Afër Xhamis të Llapit), me sipërfaqe 80m2, kati 6-të (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e pa mobiluar, ka ujë 24H. Banesa ka parking rrugor.

 

Çmimi: 250€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme