ID e Pronës : 8390

Me Qira 230€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen Mati 1 (Afër Rrugës B, Të banesat e Engineringut 13 katshe ), me sipërfaqe 83m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, klim, leshohet komplet e mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 230€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme