ID e Pronës : 8756

Me Qira 230€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen e Spitalit (afër Shkollës Pavarsia, te Rruga Muharrem Fejza), me sipërfaqe 85m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, klim, leshohet komplet e mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 230€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme