ID e Pronës : 4752

Me Qira 200€ - Prona Banimi
87 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira  banesa në Qendër (Afër shkolles se Mesme se Teknikes), me sipërfaqe 87m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa gjendet ne nje lokacion te favorshem.

 

Çmimi: 200€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme