ID e Pronës : 7051

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe , në Lagjen Emshir-Kalabri, (Afër Stacionit të Autobusave, te Narteli) me sipërfaqe 90m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është ekstra e mobiluar, leshohet për familjar.

Çmimi:350€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme