ID e Pronës : 13657

Me Qira 240€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Vives të vjeter, Rr. Dardani), me sipërfaqe 90m2, kati 8-të (me liftë). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka parking rrugor.

 

 

Çmimi: 240€. I negocjushem

+383/44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme