ID e Pronës : 9215

Me Qira 270€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë – Rr. Dardania (Afër sh.f.Mihail Grameno te Viva Vjeter), me sipërfaqe 90m2, kati 9-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2dhoma  gjumi, banjon, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka lift, ka ujë 24H dhe ka parking rrugor. Banesa lirohet

Çmimi 270€. I negocjushem

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Me Qira

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Ulpian… Më Shumë

Na kontaktoni