ID e Pronës : 4645

  300€  
97 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Të Parku i Qytetit, përball Albit), me sipërfaqe 97m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobilur. Ka parking rrugor

 

Çmimi: 300

+377 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme