ID e Pronës : 13528

Me Qira 300€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1,(mrapa rruges B, afër Royal-it), me sipërfaqe 92, kati 5-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor, lift.

Çmimi: 300€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme