ID e Pronës : 9151

Me Qira 350€ - Banesa
100 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në Lagjen Aktash (Mbrapa Reiffesen Bank, afër Menzes së Studentav), me sipërfaqe 100m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të  gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka lift, ka ujë 24H dhe ka parking rrugor.

Çmimi: 350€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme