ID e Pronës : 12899

Me Qira 300€ - Banesa
107 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afër postes se Vogel), me sipërfaqe 107m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të gjumit, shpajz, banjo,ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor Nxemje me termokos.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme