ID e Pronës : 9329

Me Qira 270€ - Banesa
119 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër mbikalimit, të Mob In) me sipërfaqe 119m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka ashenosorë. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 270€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme