ID e Pronës : 7908

Me Qira 200€ - Banesa
95 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në Veternik, ( Afër Spitalit Amerikan), me sipërfaqe 95m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Baneses mund ti mobilohet kuzhina, banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka dhe ashensor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 200€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme