ID e Pronës : 8217

Me Qira 400€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Arbëri  (Të Ambasada Amerikane, afër market Max-it), me sipërfaqe 120m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor , ka 2 ashensorë.

Ndertim i Ri

Çmimi: 400€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme