ID e Pronës : 4581

Me Qira 300€ - Banesa
120 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te banesat e kuqe), me sipërfaqe 120m2 kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin 3 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

 

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme