ID e Pronës : 7270

Me Qira 550€ - Zyre
160 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa (Zyre) në lagjen Dardania Banesa është ne Katin e III eshte Duplex me siperfaqe 160m2 ,
ka ngrohje qendrore me Termokos, uje 24ore, Hyrja eshte e siguruar me access control dhe kamera,
Ka 2 ballkona niveli i pare, dhe 1 ballkon niveli i dyte,
Eshte perdorur per zyre per kohe te gjate. Ambient i qete me pak banues ne hyrje. Ka parking publik para dhe mrapa baneses.
Me mundesi edhe per banim, eshte e pa mobiluar.
Ka 3 dhoma niveli pare, 2 niveli i dyte te medhaja, ka ne Banjo Wc, E renovuar vitin 2016.

Çmimi: 550€. I negocjueshem.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme