ID e Pronës : 4835

Me Qira 320€ - Banesa
57 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira bansesa 3 dhomëshe në Qendër (të Sheshi Zahir Pajaziti), me sipërfaqe 57m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

 

Çmimi: 320€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme