ID e Pronës : 6155

Me Qira 220€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i diellit (Të Kryqi i Velanis, përball vorrit Ibrahim Rugova), me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h. Banesa është e pa mobiluar.

 

 

Çmimi: 220€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme