ID e Pronës : 6143

Me Qira 270€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i diellit (Të Kryqi i Velanis, përball vorrit Ibrahim Rugova), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h. Banesa është e pa mobiluar.

 

 

Çmimi: 270€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme