ID e Pronës : 9173

Me Qira 200€ - Shtëpi
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira kati i pare i shtëpise 2 dhomëshe në Fushë Kosove (Mbrapa stacionit të trenit) me sipërfaqe 70m2, kati 1-rë. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia eshtë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor. Shtepia ka hyrje të veqant.

Çmimi: 200€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme