ID e Pronës : 4436

Me Qira 150€ - Shtëpi
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira kati i shtepis në lagjen Bregu i diellit (Te vorri Ibrahim Rugoves, te qerdhja e femive Shpresa), me sipërfaqe 50m2, kati 1-rë. Shtepia ka sallon me kuzhin,  dhomë te gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Shtepia është komplet e mobiluar.

 

Çmimi: 150€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme