ID e Pronës : 10370

Me Qira 300€ - Lokal
50 m2 1 Banjo Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Bregu i Diellit (Të Qendra Tregtare), me sipërfaqe 50m2, kati 1-rë. Ka banjo. Lokali  mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinanc, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme