ID e Pronës : 10258

Me Qira Na kontaktoni - Lokal
90 m2 Print

Ipet me qira Lokali ne lagjen Emshir (afër Shkolles të Emshirit), me sipërfaqe 90m2 dhe 150m taras. Lokali është i pershtatshum për Ordinanc, zyre dhe veprimtari te ndryshme.

 

 

 

Çmimi: Sipas marveshjes

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme