ID e Pronës : 8120

Me Qira 600€ - Lokal
95 m2 1 Banjo Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Emshir (Kompleksi Blerti, afër kullav të Arabve ), me sipërfaqe 95m2, kati përdhesë. Lokali ka pllaka, ka banjo, ka inventarin komplet, me alarm, kamera, ka nxemje dhe klim. Posedon dy hyrje, lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Masazh, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 600€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme