ID e Pronës : 5823

Me Qira 1,100€ - Shtëpi
230 m2 2 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 2 katshe në lagjen Mati 1 (Afër Skolles fillore Milinjumi 3), me sipërfaqe 230m2. Banesa ka ujë, rrym 24H, nxemje me polet.

Kati I ka: Sallon me kuzhin, banjo.

Kati II ka: 3 Dhoma të gjumit, banjo, korridor.

Dhe ka nënë kulem 50m2.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 1100€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme