ID e Pronës : 4873

Me Qira 850€ - Shtëpi
240 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 2 katshe, 4 dhomëshe në lagjen Veterrnik (lagja Nilc), me sipërfaqe 240m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit 2 shpajza, 2 ballkona dhe korridor. Shtepia është komplet e mobiluar.

 

Çmimi:850€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme