ID e Pronës : 5062

Me Qira 1,100€ - Shtëpi
260 m2 5 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira Shtepia 2 katshe në lagjen Marigona, 5 dhomëshe, 260m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 3 banjo, 4 ballkona, 2 korridora dhe garazh. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H.

 

Çmimi: 1100

+377 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme