ID e Pronës : 6328

Me Qira 750€ - Shtëpi
264 m2 4 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 2 katshe në Prishtinë në lagjen Nilc, me sipërfaqe 264m2.

KATI 1-rë ka sallon me kuzhin banjo dhe ballkon.
KATI 2-të, ka 3 dhoma te gjumit, 2 banjo dhe 2 ballkona.
KATI (nenkulem) Sallon

 

Çmimi: 750€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme