ID e Pronës : 5596

Me Qira 1,200€ - Shtëpi
260 m2 8 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira Shtepia 2 katëshe me 3 Ari Truall në Matiqan (Afër Vorrezave të Matiqanit), me sipërfaqe 260m2. Banesa ka parking rrugor, depo, garazh, nxemje me rrym, ujë 24H, komplet e mobiluar.

Kati I ka Sallon me kuzhin të ndar me trepezari, dhomë gjumi, banjo, dy ballkona dhe koridor.

Kati II ka 4 dhoma të gjumit, shpajz, dy banjo, ballkon dhe koridor.

 

Çmimi: 1200€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme