ID e Pronës : 4453

Me Qira 1,200€ - Shtëpi
180 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira Shtepia 2 katshe në lagjen Mati 1 (te Milenjumi) me sipërfaqe 180m2 . Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe Garazh.

 

Çmimi: 1200€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme