ID e Pronës : 10757

Me Qira 650€ - Shtëpi
260 m2 6 Dhoma 4 Banjo Print

Ipet me qira shtepia e re në lagjen Kalabri 1 (Mrapa Ujësjellsit ), me sipërfaqe 260m2, shtepia ka 3 kate , garazh për dy vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, ka uje 24H, shtepia leshohet pa mobile ose me mobile sipas marrëveshjes.

KATI  Përdhes ka: sallonin , kuzhinë të ndar me trapezari, 1 banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 1-rë, ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të gjumit, dhomë pune, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo , ka korridorin, dhe ka 1 ballkon.

Çmimi: 650€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme