ID e Pronës : 8367

Me Qira 700€ - Shtëpi
240 m2 5 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 3 katshe në lagjen Emshir (Afër UBT, Mbrapa Fsk ), me sipërfaqe 240m2. Leshohet për Zyre, Qerdhe, Ordinacë dhe veprimtari të ndryshme. Shtepia i ka katet të ndara , vetem shkallt e perbashkta.. Shtepia ka ujë 24H, rrym, oborr , ka parking.

Kati I ka: Sallon me kuzhine, 1 dhome, banjo, ballkon dhe korridor

Kati II ka: Sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Kati III ka: Sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Çmimi: 700€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme