ID e Pronës : 8418

Me Qira Na kontaktoni - Shtëpi

Ipet me qira shtepia 3 katshe të Qafa (Mbrapa Max-it ), me sipërfaqe 350m2. Leshohet për Zyre, Qerdhe, Ordinacë dhe veprimtari të ndryshme… Shtepia ka ujë 24H, rrym, ka garazhd per dy makina, dhe parking.

Kati I ka: Sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor

Kati II ka: Kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Kati III ka: 3 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Çmimi: 1200€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme