ID e Pronës : 4540

Me Qira 1,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira shtepia 3 katshe në lagjen Mati 1 (Afër Depos Perparimi), me sipërfaqe 250m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe garazh.

 

Çmimi: 1000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme